Lépjen velünk kapcsolatba
Írjon nekünk
Sátor konfigurálása
Válassza ki a nyelvet
MENU

Kapcsolat

Lépjen velünk kapcsolatba
Hívjon
Lépjen velünk kapcsolatba
Írjon nekünk

Export értékesítési osztály

Partnerünk Magyarországon

Ákos Both 
Fe-Bobo Bt. 
H-9027 Győr 
Tibormajori út 13 (Ipari Park) 
tel: +36 96 525 550
fax: +36 96 525 551 
e-mail: info@febobo.hu

 

 

Magyarország + Central Europe

 

Klaudia Rozmiarek
flaga gb chorwacja czechy flaga sk  polska v2
Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 503 978 948
mail 2883236 640 klaudia.rozmiarek@protan-elmark.pl

Natalia Skupniewicz
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 451 060 396
mail 2883236 640 natalia.skupniewicz@protan-elmark.pl

 

Magdalena Walczak
flaga gb polska v2
Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 507 309 829
mail 2883236 640 magdalena.walczak@protan-elmark.pl

 

South & West Europe + Worldwide

 

Elżbieta Dunowska
flaga gb flaga fr polska v2

Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 504 472 019
mail 2883236 640 ela.dunowska@protan-elmark.pl

Patrycja Smorawińska 
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 261
mail 2883236 640 patrycja.smorawinska@protan-elmark.pl

 

Marta Rozmiarek 
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 453 673 133
mail 2883236 640 marta.rozmiarek@protan-elmark.pl

 

DACH + Benelux

 

Julia Wieczorek
norway 28453 640 flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 235
mail 2883236 640 julia.wieczorek@protan-elmark.pl

 

Head of Export Department

 

Marcin Janowski
flaga gb flaga de  polska v2
Export Sales Director
icon 157358 640  +48 660 457 637
mail 2883236 640 marcin.janowski@protan-elmark.pl

 

Export Development Manager

 

Agnieszka Wysocka

Agnieszka Wysocka
flaga gb polska v2
Export Development Manager
icon 157358 640  +48 451 060 398
mail 2883236 640 agnieszka.wysocka@protan-elmark.pl

Kapcsolatfelvételi adatok

Protan Elmark Sp. z o.o.

T.
+48 61 81 34 523, +48 61 81 35 348
NIP
777-305-57-80
KRS
0000307900

Kezdő tőke: 6 670 000zł 
A poznani kerületi bíróságon az Országos Bírósági Nyilvántartásba került vállalkozó

Számlaszámok. mBank.:
PLN
66 1140 1124 0000 3495 3700 1001
EUR
PL12 1140 1124 0000 3495 3700 1003
GBP
PL55 1140 1124 0000 3495 3700 1005
NOK
PL28 1140 1124 0000 3495 3700 1006
SWIFT
BREXPLPWXXX

Használja az űrlapot a kapcsolatfelvételhez

Hozzájárulás a személyes adatok feldolgozásához
Hozzájárulás az elektronikus (e-mail) formában történő kapcsolatfelvételhez.

Hívjon

+36 96 525 550

Kapcsolattartási adatok

Partnerünk Magyarországon

Ákos Both 
Fe-Bobo Bt. 
H-9027 Győr 
Tibormajori út 13 (Ipari Park) 
tel: +36 96 525 550
fax: +36 96 525 551 
e-mail: info@febobo.hu

Export értékesítési osztály